BIG Inkasso ja õigusabi | Võlgade ja nõuete ost
15617
page-template-default,page,page-id-15617,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2,vc_responsive

Võlgade ja nõuete ost

Võlgade ja nõuete ost

 

Kõige kiirem ja kindlam viis oma raha tagasisaamiseks on oma võlanõude müümine. Vastavalt Teie võlanõude või –portfelli riskiastmele teeme Teile omapoolse ostupakkumise. Müües võlanõude või –portfelli meile, saate vabaneva raha näol oma riske maandada.

 

Soovitame nõudeid müüa kuna

1. Saate raha kohe kätte!
2. Teil jääb ära igasugune edaspidine suhtlemine võlgnikuga.
3. Saate tegeleda oma ettevõtte tegevusalaga ning investeerida raha äritegevusse, palkade maksmisse või näiteks töötajate koolitusele.
4. BIG Inkasso jätab võla ostmisel kogu võla sissenõude riisiko enda kanda.

 

Nõuete müümine on parim lahendus ettevõtetele, kelle jaoks on nõuete all seisev raha olulise tähtsusega ettevõtte efektiivseks toimimiseks ja arenemiseks. Nõuete müüki krediidilahendusena kasutavad näiteks ka paljud suured rahvusvahelised ettevõtted.

 

Kui Teil on raha kinni debitoorsete võlgnevuste all ning Te soovite oma võlanõuet või- portfelli müüa, siis pöörduge kindlasti meie poole. Peale Teie pakkumise analüüsimist teeme Teile kindlasti omapoolse ostupakkumise võlanõude või –porfelli ostmiseks.

Saatke oma võlanõude müügi päring ning me hindame selle otsu perspektiivi Teie jaoks TASUTA!